Alfabetyczny spis stacji i przystanków Śląska Cieszyńskiego

Nota: Spis zawiera współcześnie używane nazwy stacji i przystanków osobowych, ewentualnie nazwy używane w końcowej fazie eksploatacji w przypadku obiektów już nie istniejących i wyłączonych z eksploatacji. Nazwy obiektów czasem nie odpowiadają współczesnej pisowni nazw miejscowości, ale takie właśnie są nazwami urzędowymi wykorzystywanymi w ruchu kolejowym. Szarą czcionką oznaczono stacje i przystanki nieistniejące i wyłączone z ruchu pasażerskiego.

Przystankom i stacjom w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego urzędowo nadaje się dwujęzyczne nazwy, gdy ponad 10% mieszkańców gminy to przedstawiciele mniejszości polskiej.

A
Albrechtice u Českého Těšína

B
Baška
Bażanowice
Bielsko-Biała Aleksandrowice
Bielsko-Biała Główna (linia 139 | linia 190)
Bielsko-Biała Górne
Bielsko-Biała Komorowice
Bielsko-Biała Północ
Bielsko-Biała Śródmieście (planowany)
Bielsko-Biała Wapienica
Bielsko-Biała Zachód
Bocanovice (Boconowice)
Bohumín (linia 270 | linia 320)
Bystřice (Bystrzyca)

C
Chotěbuz (Kocobędz) (linia 320 | linia 321)
Chybie (linia 93 | linia 157)
Chybie Mnich
Cieszyn (linia 90 | linia 190)
Cieszyn Marklowice
Cieszyn Mnisztwo
Cieszyn Uniwersytet (planowany)
Czechowice-Dziedzice (linia 93 | linia 139)
Czechowice-Dziedzice Południowe
Czechowice-Dziedzice Przystanek

Č
Český Těšín (Czeski Cieszyn) (linia 320 | linia 321 | linia 322 | linia 320.4 (190))

D
Dětmarovice (linia 320 | linia 326)
Dobratice pod Prašivou
Dobrá u Frýdku-Místku
Dolní Lutyně
Dolní Suchá
Doubrava
Drogomyśl

F
Frýdek-Místek (linia 322 | linia 323)
Frýdlant nad Ostravicí

G
Godziszów (planowany)
Goleszów (linia 190 | linia 191)
Goleszów Górny
Goleszów Równia (planowany)
Grodziec Śląski

H
Havířov
Havířov střed
Havířov-Suchá
Hnojník
Horní Suchá
Horní Suchá (dawny)
Horní Tošanovice
Hrádek (Gródek)

J
Jasienica koło Bielska
Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie Zdrój Bzie
Jastrzębie Zdrój Górne
Jastrzębie Zdrój Moszczenica (linia 159 | linia 170)
Jastrzębie Zdrój Ruptawa
Jastrzębie Zdrój Szotkowice
Jastrzębie Zdrój Zofiówka
Jaworze Jasienica

K
Kaczyce
Karviná (linia 320 | linia 320N)
Karviná-Darkov
Karviná-Darkov lázně
Karviná hlavní nádraží
Karviná město
Karviná-Ráj
Karviná-Stalingrad
Kończyce
Koukolná

L
Lískovec u Frýdku
Louky nad Olší
Louky nad Olší zastávka

M
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa)
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa przystanek)

N
Návsí (Nawsie)

O
Orlová
Ostrava-Bartovice
Ostrava hlavní nádraží (linia 270 | linia 323)
Ostrava-Hrušov
Ostrava-Kunčice (linia 321 | linia 323)
Ostrava-Kunčičky
Ostrava-Mariánské Hory
Ostrava-Stodolní
Ostrava střed
Ostrava-Svinov (linia 270 | linia 321)
Ostrava-Vítkovice
Ostrava-Zábřeh (w budowie)

P
Paskov
Petrovice u Karviné (linia 326 | linia 320N)
Pierściec
Pogórze
Pogwizdów
Prostřední Suchá
Pruchna
Pržno

R
Ropice (Ropica)
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie)
Ropice zastávka (Ropica przystanek)
Rychvald místo
Rychvald zámek

S
Skoczów (linia 157 | linia 190)
Skoczów Bładnice
Skoczów Osiedle (planowany)
Stare Bielsko (ładownia)
Stonava
Strumień
Střítež u Českého Těšína

Š
Šenov

T
Třinec (Trzyniec)
Třinec centrum (Trzyniec Centrum)
Třinec-Konská (Trzyniec-Końska)

U
Ustroń
Ustroń Polana
Ustroń Poniwiec (planowany)
Ustroń Zdrój

W
Wisła Dziechcinka
Wisła Głębce
Wisła Kopydło
Wisła Obłaziec
Wisła Uzdrowisko

V
Vendryně (Wędrynia)
V Lipinách
Vratimov

Z
Zabłocie Czuchów
Zaborze
Zabrzeg
Zabrzeg Czarnolesie
Zabrzeg Czarnolesie (stacja towarowa)
Závada
Zebrzydowice (linia 90 | linia 93 | linia 170)
Zebrzydowice Przystanek
Zpupná Lhota
Copyright © Koleje Śląska Cieszyńskiego 2007-
W górę strony